Home Events - MSK Adults Children Rękodzieło/Rzemiosło Seniors Art Permanent activities Ceramika dla malucha-rękodzieło – Karolew /zajęcia stałe /VI

Ceramika dla malucha-rękodzieło – Karolew /zajęcia stałe /VI

Witajcie w magicznym świecie ceramiki dla najmłodszych artystów!

Czy marzycie o zabawie, która pozwoli Waszym maluchom odkryć swoją wyobraźnię, rozwijać zdolności manualne i tworzyć własne dzieła sztuki? Nasze zajęcia z ceramiki dla dzieci to fascynująca przygoda, pełna kolorów, form i uśmiechu na twarzach najmłodszych twórców. Dlaczego warto wprowadzić Wasze dziecko do świata ceramiki?

 • Kreatywna zabawa

Ceramika to idealny sposób, by rozwijać kreatywność Waszego malucha. Dzieci uwielbiają formować i tworzyć, a praca z gliną daje im nieograniczone możliwości wyrażania swoich pomysłów.

 • Rozwój zdolności manualnych

Drobne ruchy dłoni stymulują rozwój motoryki małej. Tworzenie z gliny to świetny sposób na doskonalenie zdolności manualnych i koordynacji ruchowej.

 • Wzmacnianie wyobraźni

Glinka jest jak czarodziejska masa, którą można zmieniać w różne formy. Twoje dziecko będzie mogło stworzyć swoje własne postaci, zwierzątka i przedmioty, rozwijając przy tym wyobraźnię.

 • Zabawa sensoryczna

Praca z gliną to zmysłowe doświadczenie. Dzieci mogą dotykać, kształtować i eksplorować materiał, co stymuluje ich zmysły i zdolność postrzegania.

 • Duma z własnych osiągnięć

Maluchy będą dumne z każdego stworzonego przez siebie dzieła. To wspaniałe uczucie, gdy widzą, że ich twórczość ma rzeczywisty efekt.

 • Radość wspólnego tworzenia

Nasze zajęcia to doskonała okazja, by spędzić czas razem i cieszyć się wspólną zabawą. Tworzenie z gliny to nie tylko aktywność, ale także sposób na budowanie relacji. Przyłączcie się do naszej grupy małych artystów i pozwólcie swoim dzieciom odkryć radość tworzenia w magicznym świecie ceramiki. Zapiszcie swoje maluchy na nasze zajęcia i razem z nami odkrywajcie urok tej niezwykłej sztuki!

*Na zajęcia dzieci zapraszamy wraz z opiekunami. Ze względu na charakter warsztatów, dziecko nie może zostać samo podczas zajęć.

*Jeśli opiekunem dziecka jest osoba w wieku 60+ to może kupić wejściówkę dla siebie za 15 zł oraz drugą za 15 zł dla dziecka.

 • KOSZT KOSZT:

  40zł/dziecko z opiekunem

  35zł/dorosły

  15z/senior

Date

24 Jun 2024
Expired!

Time

/Mondays
15:30 - 17:00

Cost

35.00 ZŁ

Location

MSK: Karolew, Karolew Centre
ul. Bratysławska 6a, Łódź

Organizer

MSK: Karolew, Karolew Centre
Phone
42 687 02 07 / 501 939 033
Email
karolew@msk.lodz.pl
 • KOSZT KOSZT:

  40zł/dziecko z opiekunem

  35zł/dorosły

  15z/senior