Home Events - MSK Adults Children Music/Singing Permanent activities ,,KEYBOARD MASTERS,, – NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE//ZAJĘCIA STAŁE//VI

,,KEYBOARD MASTERS,, – NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE//ZAJĘCIA STAŁE//VI

,,Keyboard Masters,, – nauka gry na keyboardzie, zajęcia w grupie 3 osobowej. Zajęcia w każdą Sobotę o stałej porze w godzinach wczesno i późnopopołudniowych.

Prowadzenie:
Agata Jeż,
Muzyk, instruktor śpiewu estradowego oraz nauki gry na instrumentach klawiszowych.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz z akademickim w zakresie w/w kompetencji oraz z zakresu przygotowania do egzaminów wstępnych do PSM, pracując w systemie grupowym już od 2 os.
W swojej pracy stosuje nie tylko standardowe metody nauczania, ale także autorskie zestawy ćwiczeń wokalnych solo, w dwu i trzy-głosie dla wokalistów oraz wprawek fortepianowych dla uczniów pianina/keyboardu. Dla zainteresowanych uczniów łączy także naukę śpiewu z nauką własnego akompaniamentu przy pianinie podczas tych samych zajęć.
Uczniowie p. Agaty osiągają bardzo dobre wyniki na konkursach wokalnych niejednokrotnie zdobywając wyróżnienia i nagrody.
Posiada także umiejętności nagrań i masteringu dźwięku które z wielką pasją realizuje je dla swoich uczniów w trakcie zajęć.

  • KOSZT KOSZT:

    180zł/miesięcznie, 1 raz w tygodniu po 1 godz.

    45 zł/1 wejście

Date

15 Jun 2024
Expired!

Time

11:00 - 17:00

Cost

180.00 ZŁ

Location

MSK: Żubardź, Cultural Education Centre on Żubardzka Street
Żubardzka 3, Łódź

Organizer

MSK: Żubardź, Cultural Education Centre on Żubardzka Street
Phone
42 651 67 47
Email
zubardzka@msk.lodz.pl
  • KOSZT KOSZT:

    180zł/miesięcznie, 1 raz w tygodniu po 1 godz.

    45 zł/1 wejście