Home Events - MSK Adults Games Wielka gra o… Łódź!

Wielka gra o… Łódź!

Środowe popołudnie w gronie najbliższych przy planszowej bitwie wiedzy o …Łódź? Tak! Zapraszamy w środy o godz. 17.00 na planszowy zawrót  głowy i przerzut kostek gry. Kto ma największą wiedzę o Łodzi, kto nie da się wyprowadzić na manowce, kto zarobi najwięcej? Kto jest bohaterem gry? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas rozgrywki Wielkiej Gry o Łódź, inne odpowiedzi udzielicie osobiście.

Kilka słów o samej grze:

Wielka Gra o …Łódź. Czy można w jednej grze zmieścić zasady popularnych teleturniej telewizyjnych z lat 90. tj. „Wielka Gra”,  „Koło fortuny”, „Miliard w Rozumie”, „Idź na całość”? Jeśli robimy to w Miejskiej Strefie Kultury, to odpowiedź jest jedna – TAK.

Gra przywoła miłe wspomnienia. Wielka Gra o Łódź to rodzaj koła fortuny z zagadnieniami tematycznymi związanymi z miastem tj. historią, literaturą, łodzianizmami, sztuką, architekturą, filmem.

Gracze przerzucają kości, które poruszają  pionkami po kole. W tym miejscu zaczyna się przygoda z przeszłością. Czy to zwyczajna formuła pytanie – odpowiedź? W tej grze nic nie będzie zwyczajne i tuzinkowe. Gramy, szukamy odpowiedzi, a przede wszystkim idziemy na całość. Odkrywamy postać z historii Łodzi. Gra kończy się, kiedy uczestnicy ułożą cały biogram.

Kiedy? – każda środa, po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Godzina 17.00-19.00

Dla kogo? Grupa musi liczyć minimum 3 osoby

Cena 15 zł (3 osoby), dodatkowa osoba w grupie 5 zł

Zapisy? Na stronie MSK i telefonicznie

Zarezerwujcie  sobie 2 godziny.

  • KOSZT KOSZT:

    15 zł/ grupa 3 osobowa/ pojedyncze wydarzenie

Date

19 Jun 2024
Expired!

Time

17:00 - 19:00

Cost

15.00 ZŁ

Location

MSK: Old Widzew, Dom Kultury Widok
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 133, 92-318 Łódź
Category

Organizer

MSK: Old Widzew, Dom Kultury Widok
Phone
42 651 52 34
Email
widok@msk.lodz.pl
  • KOSZT KOSZT:

    15 zł/ grupa 3 osobowa/ pojedyncze wydarzenie