KONTAKT

Zespół Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi

 

Dyrektor 

Dorota Wodnicka

 

Z-ca dyrektora ds programowych

Monika Tabowska

m.tabowska@msk.lodz.pl

 

Z-ca dyrektora ds administracyjnych

Aleksandra Podębska

a.podebska@msk.lodz.pl

 

Sekretariat

Mirosława Kuczyńska

sekretariat@msk.lodz.pl

tel: 42 674 92 30

 

Główna Księgowa

Iwona Panienkowska

i.panienkowska@msk.lodz.pl

 

Kierownik Działu Projektów i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Beata Pancerna-Wujcik

b.pancerna-wujcik@msk.lodz.pl

 

Dział Projektów i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Monika Zagajewska-Grajoszek

Piotr Sarnik

Maria Goldstein

 

Kierownik Działu Promocji

Edyta Zajdlic

e.zajdlic@msk.lodz.pl

 

Dział Promocji

Agata Posmyk

Aleksandra Sowa

Tomasz Budziarek

Tomasz Konopka

 

Kierownik Działu Kadr

Agnieszka Wągrowska

a.wagrowska@msk.lodz.pl

 

Dział Kadr

Iwona Szubert

Natalia Ciecierska

 

Kierownik Działu Administracyjno – Technicznego

Roman Olek

r.olek@msk.lodz.pl

 

Dział Administracyjno – Techniczny

Krzysztof Cygan

Sylwester Gabrysiak

Dominika Wieczorek-Lubecka

Agnieszka Chmielewska

Agata Reorowicz

 

Kierownicy filii:

 

Monika Kamieńska – kierownik filii: Wyspa Kultury, Centrum Edukacji Kulturowej na Żubardzkiej, Centrum Animacji i Rewitalizacji Rondo

m.kamienska@msk.lodz.pl

 

Marta Wybraniec – kierownik filii: Ośrodek Górna, Strefa Kultury Otwartej

m.wybraniec@msk.lodz.pl

 

Artur Gierula – kierownik filii: Centrum Kultury Młodych, Klub Dąbrowa

a.gierula@msk.lodz.pl

 

Beata Wysokińska – kierownik filii Dom Kultury Ariadna

b.wysokinska@msk.lodz.pl

 

Stanisław Jakuszewski – kierownik filii Dom Kultury 502

s.jakuszewski@msk.lodz.pl

 

Dorota Kaniewska-Frątczak – kierownik filii Dom Kultury Widok

d.kaniewska@msk.lodz.pl

 

Ewa Majchrzak – kierownik filii Centrum Twórczości Lutnia

e.majchrzak@msk.lodz.pl

 

Katarzyna Gajda-Warchol – kierownik filii Ośrodek Karolew

k.gajda-warchol@msk.lodz.pl

 

Maria Kuśnierz-Skonieczna – kierownik filii Harnam

m.kusnierz-skonieczna@msk.lodz.pl

 

 

OŚRODEK
SZTUKI

 

 

ul. Krzemieniecka 2a
nr tel. 518 522 696
e-mail: osrodeksztuki@msk.lodz.pl

 

OŚRODEK
KAROLEW

 

 

ul. Bratysławska 6a
nr tel. 501 939 033
e-mail: karolew@msk.lodz.pl

 

OŚRODEK
HARNAM

 

 

ul. Piotrkowska 282a
nr tel. 798 736 233
e-mail: harnam@msk.lodz.pl

 

TEATR
SZWALNIA

 

 

ul. Struga 90
e-mail: k.gajda-warchol@msk.lodz.pl

 

OŚRODEK
GÓRNA

 

 

ul. Siedlecka 1
nr tel. 42 684 66 47
e-mail: osrodekgorna@msk.lodz.pl

 

STREFA
KULTURY
OTWARTEJ

 

 

ul. Anny Jagielonki 4
nr tel. 791 180 127
e-mail: j.laskowska@msk.lodz.pl

 

CENTRUM
KULTURY
MŁODYCH

 

 

ul. Lokatorska 13
nr tel. 42 684 83 94
e-mail: ckm@msk.lodz.pl

 

KLUB DĄBROWA

ul. Dąbrowskiego 93 
nr tel. 42 641 82 81
e-mail: klub.dabrowa@msk.lodz.pl

DOM KULTURY 502

 

 

 

ul. A. Sacharowa 18
nr tel. 574 190 682
e-mail: domkultury502@msk.lodz.pl

 

 

DOM KULTURY ARIADNA

 

 

ul. Niciarniana 1/3
nr tel. 510 313 310
e-mail: ariadna@msk.lodz.pl

 

DOM KULTURY WIDOK

 

 

ul. Piłsudskiego 133
nr tel. 42 674 92 30
e-mail: widok@msk.lodz.pl

 

CENTRUM
ANIMACJI I REWITALIZACJI RONDO

 

 

 

ul. Limanowskiego 166 
nr tel. 42 651 50 30
e-mail: rondo@msk.lodz.pl

 

 

CENTRUM EDUKACJI KULTUROWEJ NA ŻUBARDZKIEJ

 

 

ul. Żubardzka 3
nr tel. 42 651 67 47
e-mail: zubardzka@msk.lodz.pl

 

CENTRUM TWÓRCZOŚCI LUTNIA

 

 

ul. Limanowskiego 166
nr tel. 42 652 62 27
e-mail: lutnia@msk.lodz.pl

 

OŚRODEK WYSPA KULTURY

 

ul. Stawowa 28
nr tel. 501 369 349
e-mail: wyspakultury@msk.lodz.pl