Wspólny trening taneczny z mamą!

Hej mamo! Przyjdź na otwartą lekcję i zatańcz z swoim dzieckiem podczas zajęć tanecznych w MSK: Niciarniana – Dom Kultury Ariadna. To dobra okazja, by zobaczyć jakie postępy zrobiła u nas Twoja pociecha. Skąd pomysł na akcję? Uczestnicy naszych zajęć bardzo chcieli zrobić taki prezent swoim mamusiom z okazji Dnia Matki, więc po prostu nie możesz tego przegapić! 

👉27 maja
Mamy z grupy Brzdące, godz. 16:15-16:45
Mamy z grupy Kukułeczki, godz. 17:00-17:45
Mamy z grupy Ariadance II godz. 19:00:19:45

👉 29 maja
Mamy z grupy Jaskółeczki, godz. 17:00-17:45
Mamy z grupy Ariadance I, godz 18:30-19:30

Zapraszamy oczywiście nie tylko Mamy, ale też Ciocie i Tatusiów!

Ale UWAGA! Zajęcia przeznaczone tylko dla rodziców/opiekunów dzieci uczęszczających na zajęcia grup tanecznych: Brzdące, Kukułeczki, Jaskółeczki, Ariadance I i II.

Zabieramy ze sobą wygodny strój sportowy (ale brak stroju nie będzie wymówką do niewykonania zadania), skarpetki, wodę do picia i przede wszystkim pozytywny nastrój, dobrą energię i dystans do siebie.

A za dobry wspólny trening będzie nagroda niespodzianka! 😊

Więcej aktualności

Noc Świętojańska w Ogrodzie Sztuki

Noc Świętojańska w ogrodzie Ośrodka Sztuki – Magia tradycji i nowoczesności! Czy jesteście gotowi na noc pełną czarów z Zespołem Tańca Ludowego “Harnam” im. Jadwigi Hryniewieckiej? Takiego Harnama jeszcze nie widzieliście! Zapraszamy Was 24 czerwca o godzinie 20:00 do zaczarowanego

Czytaj więcej »

Dzień Reymonta z Marcelem Szytenchelmem

W sobotę, 15 czerwca Marcel Szytenchelm zabierze Was w świat iście reymontowski – poczujecie się, jakbyście cofnęli się w czasie, obiecujemy! Od godz. 12:00 zbieramy się jak co roku przy “Kuferku Reymonta” przy ul. Piotrkowska 133!W imieniu Marcela Szytenchelma zapraszamy

Czytaj więcej »