Strona główna Events - MSK Aktualności Dzieci Młodzież Styl życia Zajęcia stałe Jak utulić smoka – warsztaty radzenia sobie z trudnymi emocjami

Jak utulić smoka – warsztaty radzenia sobie z trudnymi emocjami

JESTEŚ CHĘTNY DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH? ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH!

Znaczna liczba młodych ludzi ma trudności z identyfikowaniem swoich stanów emocjonalnych, rozwiązywaniem konfliktów czy po prostu z bezpośrednim i efektywnym komunikowaniem się z rodzicami czy rówieśnikami. Zajęcia polegają przede wszystkim na podniesieniu świadomości młodzieży w zakresie rozpoznawania i nazywania swoich emocji, uczuć i potrzeb oraz radzenia sobie z sytuacjami trudnymi emocjonalnie w sposób społecznie akceptowany. W trakcie zajęć uczestnicy i uczestniczki lepiej zrozumieją, co dzieje się z nimi kiedy „emocje sięgają zenitu”, jak radzić sobie z tymi trudnymi i nieprzyjemnymi odczuciami, jakie są sposoby na wyciszenie się, jak jasno wyrażać swoje potrzeby. Poznają także praktyczne wskazówki ułatwiające konstruktywne rozwiązywanie konfliktów. Nastolatki nauczą się rozumieć swoje emocje, żyć w zgodzie ze sobą. W trakcie zajęć młodzi ludzie budują pozytywny obraz siebie i podnoszą poczucie własnej wartości.

Prowadząca:
Magdalena Głydziak-Stengert – pracuje z dziećmi i młodzieżą w wieku 7-16 lat w placówkach wsparcia dziennego – z pasją prowadzi terapeutyczne warsztaty plastyczne i zajęcia psychospołeczne (takie jak radzenie sobie z trudnymi emocjami, porozumienie bez przemocy, mediacje rówieśnicze).

  • KOSZT KOSZT:

    150 zł/miesięcznie, raz w tygodniu

  • Rozumiem, że należy się zapisać na listę zainteresowanych i co dalej?

    Gdy zbierze się grupa zainteresowanych, powiadomimy Was i zaproponujemy dokładne daty, godziny oraz lokalizację zajęć :)

Data

29 maj 2024
Zakończone!

Czas

godziny popołudniowe
17:00 - 18:30

Koszt

150.00 ZŁ

Lokalizacja

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Krzemieniecka 2a

Organizator

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Telefon
42 674 92 30
Email
sekretariat@msk.lodz.pl
Strona WWW
http://www.msk.lodz.pl
  • KOSZT KOSZT:

    150 zł/miesięcznie, raz w tygodniu