Body Awake dla dorosłych

JESTEŚ CHĘTNY DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH? ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH!

Obudź się i wyraź siebie! Na zajęcia Body Awake zapraszamy osoby pasjonujące się ruchem i tańcem na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Podczas zajęć będziemy pracować nad rozwojem świadomości ciała: techniką ruchu, koordynacją, równowagą, mobilnością, wzmocnieniem ciała i wieloma innymi aspektami. Będziemy czerpać m.in. z techniki tańca współczesnego, improwizacji, czy animal movement. Będziemy pracować zarówno indywidualnie, ale także w parach, czy w grupie, w dobrej, wzajemnej atmosferze.

Program podzielony jest na dwie części – pierwsza – poświęcona jest pracy z ciałem (będziemy uczyć się sekwencji ruchowych, poznawać jakość improwizacji, wykonywać ćwiczenia rozwijające świadomość ciała). W drugiej części poznamy narzędzia dramaturgiczne i kompozycyjne, które posłużą nam do tworzenia małych sytuacji scenicznych, spotkań w improwizacji, które na koniec cyklu wykorzystamy do pokazu pracy performatywnej.

 

Prowadzący:

Kacper Klimczak – absolwent Studium Animatorów Kultury w Kaliszu o specjalizacji tanecznej i studiów pierwszego stopnia Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca, animator kultury, prowadzący warsztaty taneczne w szkołach tańca i domach kultury z zakresu technik tańca współczesnego, Hip Hop, improwizacji ruchowej, na co dzień – edukator muzealny.

 • KOSZT KOSZT:

  150 zł/miesięcznie
  raz w tygodniu

 • Rozumiem, że należy się zapisać na listę zainteresowanych i co dalej?

  Gdy zbierze się grupa zainteresowanych, powiadomimy Was i zaproponujemy dokładne daty, godziny oraz lokalizację zajęć :)

Date

19 Apr 2024
Expired!

Time

godziny popołudniowe
17:00 - 18:30

Cost

150.00 ZŁ

Location

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Krzemieniecka 2a

Organizer

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Phone
42 674 92 30
Email
sekretariat@msk.lodz.pl
Website
http://www.msk.lodz.pl
 • KOSZT KOSZT:

  150 zł/miesięcznie
  raz w tygodniu