Home Events - MSK News Adults Interest clubs Lifestyle Art Permanent activities Tworzenie ozdób witrażowych w technice taśmy miedzianej

Tworzenie ozdób witrażowych w technice taśmy miedzianej

JESTEŚ CHĘTNY DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH? ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH!

Zajęcia krok po kroku wprowadzą Cię w sztukę witrażu. Na początek zapoznasz się z techniką taśmy miedzianej: nauczysz się oklejania, lutowania i wykonasz pierwsze prace: małe elementy ozdobne wykonane ze szklanych kaboszonów. Wraz z opanowaniem techniki łączenia elementów szklanych i obróbki mechanicznej szkła (cięcie, szlifowanie), nauczysz się wykonywać coraz bardziej skomplikowane przedmioty z zaproponowanych szablonów (lampiony, anioły), by ostatecznie tworzyć witrażowe ozdoby według własnych pomysłów.

 

Prowadząca:
Ewelina Brygier – zajmuje się organizacją warsztatów rękodzieła artystycznego (w tym ozdób witrażowych w technice Tiffany’ego) w ramach współpracy z szeregiem instytucji, m.in. Stowarzyszeniem Terapeutów i Arteterapeutów „Linie”, Przychodnią Ceramiczną, Stowarzyszeniem Dolina Pilicy. Publikowała w „Barwach Szkła” oraz na łamach „Szkła i Ceramiki”.

  • KOSZT KOSZT:

    150zł/miesięcznie, 1,5 h - raz w tygodniu

  • Rozumiem, że należy się zapisać na listę zainteresowanych i co dalej?

    Gdy zbierze się grupa zainteresowanych, powiadomimy Was i zaproponujemy dokładne daty, godziny oraz lokalizację zajęć :)

Date

27 May 2024
Expired!

Time

raz w tygodniu, godziny popołudniowe
17:00 - 18:30

Cost

150.00 ZŁ

Location

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Krzemieniecka 2a

Organizer

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Phone
42 674 92 30
Email
sekretariat@msk.lodz.pl
Website
http://www.msk.lodz.pl
  • KOSZT KOSZT:

    150zł/miesięcznie, 1,5 h - raz w tygodniu