Ogłoszenia archiwalne

MŁODSZY KSIĘGOWY/MŁODSZA KSIĘGOWA

Czy w świecie liczb czujesz się jak ryba w wodzie? Dokumenty księgowe, faktury i tabelki to Twój żywioł? Jeśli tak, to jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko! Zachęcamy do składania CV.

Więcej informacji znajdziesz >tutaj<

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNEGO

Miejska Strefa Kultury w Łodzi to instytucja kultury, która od wielu lat aktywnie działa na rzecz rozwoju kultury i sztuki w naszym mieście. MSK angażuje się w różnorodne projekty, wydarzenia kulturalne oraz inicjatywy artystyczne, mające na celu promowanie kultury i sztuki wśród mieszkańców Łodzi, jednakże jak to się mówi “samo się nie zrobi” 😉 Za wszystkimi przedsięwzięciami stoją ludzie. My mamy to szczęście, że nie brakuje wśród nas ekspertów, ale niestety nasz obecny kierownik działu administracyjno-technicznego odchodzi na emeryturę. Poszukujemy jego godnego zastępcy!

Więcej informacji znajdziesz >tutaj<

SPECJALISTA/SPECJALISTKA // MSK, DZIAŁ PROJEKTÓW I POZYSKIWANIA ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH

Miejska Strefa Kultury w Łodzi to instytucja kultury, która od wielu lat aktywnie działa na rzecz rozwoju kultury i sztuki w naszym mieście. MSK angażuje się w różnorodne projekty, wydarzenia kulturalne oraz inicjatywy artystyczne, mające na celu promowanie kultury i sztuki wśród mieszkańców Łodzi. W związku z rozwojem naszej działalności, poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. projektów, który/a dołączy do naszego zespołu.

More information: https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/specjalistka-specjalista-ds-projektow-i-pozyskiwania-srodkow-zewnetrznych/

KIEROWNIK/KIEROWNICZKA // MSK: Żubardź – Centrum Edukacji Kulturowej Na Żubardzkiej

Dołącz do nas, jeśli twoje serce bije w rytmie kultury! Oprócz wynagrodzenia, oferujemy ciekawą pracę w inspirującym otoczeniu, możliwość realizacji własnych pomysłów i zaangażowania się w projekty, które przyczyniają się do rozwoju kulturalnego naszego miasta.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na nowe wyzwania i chcesz być częścią zaangażowanego zespołu z MSK: Żubardź, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: kadry@msk.lodz.pl

Szczegóły oferty pracy znajdziesz pod tym linkiem:

https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/kierowniczka-kierownik-cek-na-zubardzkiej-filii-miejskiej-strefy-kultury-w-lodzi/

KIEROWNIK/KIEROWNICZKA // MSK: NICIARNIANA – DOM KULTURY ARIADNA

Kierownik Filii MSK: Niciarniana (MSK: Niciarniana – to tutaj mieści się Dom Kultury Ariadna. Jest to miejsce z głęboko zakorzenioną tradycją, miejsce, gdzie od lat rozkwita animacja i edukacja kulturalna. Głównym aspektem tej działalności jest edukacja taneczna realizowana w różnych grupach wiekowych. Wejdź tanecznym krokiem do nowej pracy i sprawdź się w roli kierownika.

Szczegóły oferty pracy pod linkiem: 
https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/kierownik-domu-kultury-ariadna-filii-miejskiej-strefy-kultury-w-lodzi/

cv wraz z listem motywacyjnym można składać do 13.02.2023 mailowo na adres: kadry@msk.lodz.pl lub osobiście w sekretariacie (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30) Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi przy ul. Krzemienieckiej 2a.

KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTÓW I POZYSKIWANIA ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH

Miejska Strefa Kultury szuka nowego kierownika działu projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych❗Nowa praca na wyciągnięcie ręki – dołącz do nas, zacznij ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji.

Szczegóły oferty pracy znajdziesz pod tym linkiem:

CV wraz z listem motywacyjnym można składać do 10.02.2023 mailowo na adres: kadry@msk.lodz.pl lub osobiście w sekretariacie (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30) Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi przy ul. Krzemienieckiej 2a.

How about dropping in on a class?